• Beata Stanaszek-Lipka

• Moje przedmioty i programy

•   W roku szkolnym 2023/2024 spotkam się na lekcjach matematyki z uczniami klas: 4B, 6B, 7B oraz 8A.

Wszystkich, którzy mają wątpliwości co do swojej wiedzy  zapraszam na dodatkowe zajęcia, których termin zostanie podany w każdej z klas po 15 września.

Klasę 8A OBOWIĄZKOWO zapraszam w każdy poniedziałek na lekcję 6 na zajęcia rozwijające i doskonalące umiejetności egzaminacyjne.

PROGRAMY NAUCZANIA

Klasa 4B i 7B:

NOWA ERA "Matematyka z kluczem" dla klas 4-8 szkoły podstawowej (obowiązujący od września 2021 r.) zgodny z podstawą programową z dnia 14 lutego 2017 r.  autorstwa: Marcin Braun, Agnieszka Mańkowska, Małgorzata Paszyńska.

Klasa 6B I 8A

GWO "Matematyka z plusem" Program nauczania matematyki w klasach 4–8 w szkole podstawowej
            (program zbieżny z podstawą programową z roku 2017 r.)  autorstwa: M. Jucewicz, M. Karpiński, J. Lech