• OGÓLNOPOLSKIE DYKTANDO (nie tylko) DLA MISTRZÓW

•     Dnia 12 grudnia 2016 r. uczniowie naszej szkoły brali udział w ogólnopolskim " DYKTANDZIE (nie tylko) DLA MISTRZÓW" organizowanym przez Instytut Rozwoju Oświaty w Warszawie. Z zawiłościami ortografii zmagało się 25 uczniów szkoły podstawowej i 10 gimnazjalistów.

Oto wyniki:

-szkoła podstawowa:

* I miejsce i tytuł laureata (grawerowany dyplom i nagroda książkowa) - Wiktor Kostka kl. VIa (140pkt./140pkt.)

* uczniowie, którzy otrzymali dyplom uznania i uzyskali wyniki powyżej średniej ogólnopolskiej (115 pkt.) -  w kolejności:

Marcelina Uczniak kl. Vb

Katarzyna Omernik kl. VIa

Wiktoria Krupa kl.Vb

Natalia Przybyś kl.VIa

Gabriel Doll kl. VIa

Agnieszka Trzop kl. VIb

- gimnazjum:

* dyplom wyróżnienia - Marcin Dendys kl. Ibg - (126pkt./140pkt.)

* uczniowie, którzy otrzymali dyplomy uznania i uzyskali wynik powyżej średniej ogólnopolskiej ( 113pkt.) - w kolejności:

Jakub Lipka kl.IIIag

Szymon Trzop kl.IIag

Gabriela Ryś kl.IIIag

Wszystkim uczestnikom serdecznie gratulujemy osiągniętych wyników i zapraszamy do kolejnych konkursów.