• Sidzińscy uczniowie

•                         Rok 2018 jest poświęcony całorocznym obchodom związanym ze Stuleciem Niepodległości naszego kraju. Nasza szkoła pragnie włączyć się w te ogólnopolskie obchody, aby uczcić tak ważne dla każdego Polaka święto. Grono nauczycieli humanistów naszej placówki planuje liczne konkursy: literacki, czytelniczy, plastyczny, fotograficzno – literacki, spotkania z ciekawymi ludźmi, aby przybliżyć nie tylko wielką historię naszego kraju, ale także poprzez dzieje narodu historię naszej małej ojczyzny -  Sidziny.