• EGZAMINY GIMNAZJALNE 2017

• W dniach od 19 do 21 kwietnia 2017 r. zestresowani uczniowie klas III gimnazjum pisali egzamin.  Odświętnie ubrani, z duszą na ramieniu podjęli wyzwanie: pierwszego dnia testy z przedmiotów humanistycznych, drugiego z matematyczno - przyrodniczych, a trzeciego z języka obcego. Pracowali wytrwale  przelewając swoją wiedzę na papier. Dla jednych testy okazały się łatwe, dla innych trudne, a jeszcze inni mieli mieszane uczucia. Na wyniki przyjdzie nam jednak  poczekać do 16 czerwca. (TL, SM).

Nowe zdjęcia zostały dodane do galerii EGZAMINY GIMNAZJALNE 2017.

• FOTOGRAF

• W środę 17 maja będzie w szkole fotograf. Chętni, którzy chcą zrobic zdjęcia w tym dniu proszeni są o zgłoszenie tego u wychowawców.

• KONKURS BIBLIJNY

• Z wielką radością pragniemy poinformować, że uczeń klasy III a G: Jakub Lipka awansował do etapu wojewódzkiego konkursu biblijnego "Z mądrością Proroków przez życie - Księga Daniela". Gratulujemy sukcesu i życzymy powodzenia w konkursie finałowym, który już 24 kwietnia br.