• Wyróżnieni uczniowie

• Wyróżnieni uczniowie w kl. VI b

• 20.05.2019 13:04
        • - Krzysztof Czarny, Paweł Kardyl, Natalia Maj, Natalia Czarny, Izabela Strach, Natalia Staszczak - wyróżnieni za wybitne osiągniecia w czworoboju lekkoatletycznym.
          - Karolina Maj, Karol Murzynowski - wyróżnieni za działalność w sekcji charytatywnej SU.
          - Karol Murzynowski - wyróżniony za wybitne osiągięcia z historii i przyrody.
          - Natali Staszczak - wyróżniona za bardzo dobre wyniki w nauce.
          - Karolina Maj, Natalia Staszczak - wyróżnione za aktywną działalność w ZHP.
          - Aleksander Chorąży, Natalia Czarny, Katarzyna Lipka, Mateusz Maj, Krzysztof Kostka - wyróżnieni za osiągnięcia w zawodach OSP w Jordanowie.
          - Izabela Strach, Natalia Tempka, Karolina Mirczak, Katarzyna Lipka, Andrzej Mika - wyróżnieni za działalność na rzecz klasy.
          - Natalia Tempka, Andrzej Mika - wyróżnieni za 100 % frekwencję w drugim okresie r.sz. 2018/19